Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 вересня, 14:43
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/21/kompensatsija-za-oblashtuvannja-robochih-mists-pratsevlashtovanih-osib-z-invalidnistju-usi-detali-tut.htm
новини, 21 вересня, 14:43

Компенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю: усі деталі тут


Наприкінці серпня Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.  Передусім слід відзначити, що головна мета програми — посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, своєю чергою, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості. 


Відтак, роботодавець, який надав роботу людині  з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під її потреби робоче місце,  може  отримати грошову компенсацію у сумі, що не перебільшує 100,5 тис. грн - за осіб з інвалідністю І групи та до 67 тис. грн - за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю ІІ групи.


Як роботодавцю отримати компенсацію фактичних витрат за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю? Які є особливості отримання даної послуги? Відповіді на ці та інші питання в статті на нашому порталі.


Детальніше про послугу.418Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: