Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/19/u-kirovogradskii-oblasnii-radi-vidbulosja-zasidannja-komisii-z-pitan-vlasnosti.htm
новини, 19 вересня 2023

У Кіровоградській обласній раді відбулося засідання комісії з питань власності


У Кіровоградській обласній раді сьогодні, 15 вересня, відбулося засідання комісії з питань власності, під час якого було прийнято низку важливих рішень.


Зокрема, депутати, що входять до складу комісії, погодились внести зміни до фінансового плану КНП «Обласний центр спортивної медицини та фізичної реабілітації Кіровоградської обласної ради», реорганізувати Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій. Також вони продовжили на 6 місяців термін дії договору оренди, за яким в обласному клінічному госпіталі ветеранів війни розмістили маріупольський військовий госпіталь тощо.


Наприкінці засідання члени комісії розглянули петицію Юлії Трофімової щодо припинення тиску на Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького. Зваживши всі аргументи, вони вирішили рекомендувати голові Кіровоградської обласної ради внести зазначену петицію на розгляд чергової сесії.

https://t.me/oblrada_kr/3758

      

411Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: