Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/19/tsentr-ochischennja-vodi-ta-mini-ferma-z-kraftovim-sirovarinnjam-na-kirovogradschini-zavershili-drugu-hvilju-konkursu-biznes-proektiv.htm
новини, 19 вересня 2023

Центр очищення води та міні-ферма з крафтовим сироварінням: на Кіровоградщині завершили другу хвилю конкурсу бізнес-проєктів


Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області профінансує ще чотири бізнес-проєкти за результатами другої хвилі конкурсу для суб’єктів малого та середнього бізнесу. Про це розповіла директорка фонду Ольга Ковальова-Алокілі сьогодні, 19 вересня.


За рахунок коштів фонду і обласного бюджету та за співфінансування громад підприємцям нададуть 700 тисяч гривень.


«Серед 4 переможців – 2 стартапи та 2 діючих бізнеси. Проєктами передбачається відкриття учасником бойових дій кав’ярні «Ваніль», облаштування Центру очищення води та освітнього простору «Мозаїка» у Кропивницькому, а також створення міні-ферми для виробництва крафтових сирів у Первозванівській громаді. Реалізація проєктів дасть можливість додатково створити 10 робочих місць», – зазначила Ольга Ковальова-Алокілі.


Третя хвиля прийому бізнес-проєктів для отримання фінансової підтримки триватиме до 20 жовтня. 


«Надихає, що з кожним роком все більше охочих користується важливим і у той же час простим інструментом залучення фінансової підтримки для розвитку свого бізнесу або початку власної справи. Якщо у 2019 і 2020 роках фонд профінансував по одному проєкту, то у 2021 – 8. Навіть попри початок повномасштабного вторгнення у 2022 році фінансову допомогу надали на реалізацію 6 бізнес-проєктів. Цього року маємо вже 10 переможців конкурсу, та Наглядова рада фонду прийняла рішення оголосити ще третю хвилю», – розповіла членкиня Наглядової ради, депутатка обласної ради Наталія Ревенко.


Для залучення фінансової підтримки слід звернутися за адресою: місто Кропивницький, вулиця Тараса Карпи, 84, кабінет 417.


Як уже повідомлялося, 6 бізнес-проєктів профінансує Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області у рамках першої хвилі конкурсного відбору 2023 року.

https://t.me/oblrada_kr/3789


180Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: