Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив у Кропивницькому молебень за благополуччя міста
Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив у кропивницькому храмі Успіння Пресвятої Богородиці священну літургію та молебень за благополуччя міста у суботу, 16 вересня.
Співслужив предстоятелю ПЦУ єпископ Голованівський та Кропивницький Марк.
Церковне дійство відвідали кількасот вірян, серед них – голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд, голова ОВА Андрій Райкович, а також народні депутати Ігор Мурдій та Олександр Дануца.
![](/data/articles/065/259/65259/images/111960/medium-379362288_746136697511222_3938644962149460103_n.jpg)
![](/data/articles/065/259/65259/images/111961/medium-379375476_746136467511245_7353014317767056091_n.jpg)
![](/data/articles/065/259/65259/images/111962/medium-379377641_746135650844660_5948237789620128078_n.jpg)