Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/15/ukraintsi-vzhe-otrimali-ponad-600-mln-grn-na-vidnovlennja-poshkodzhenogo-viinoju-zhitla-cherez-kartki-evidnovlennja-privatbanku.htm
новини, 15 вересня 2023

Українці вже отримали понад 600 млн грн на відновлення пошкодженого війною житла через картки єВідновлення ПриватБанку


Українці вже отримали через картки єВідновлення ПриватБанку понад 600 млн грн компенсації від держави на відновлення пошкодженого війною житла. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, на сьогодні банком випущено більше ніж 80 тисяч карток єВідновлення. Понад 70% українців, які звернулися за отриманням  компенсації від держави, обрали в Дія саме картку ПриватБанку.


Відтепер власники цифрових карток єВідновлення ПриватБанку, за необхідності та бажанні можуть отримати фізичну картку у будь якому відділенні банку. Як відзначив Дмитро Мусієнко, фізична картка буде необхідна клієнтам, які не мають на NFC смартфона для розрахунків цифровим гаманцем чи віддають перевагу безготівковим розрахункам саме картками. 


Нагадаємо, оформити картку єВідновлення у ПриватБанку можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24 - зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єВідновлення. Тільки клієнти ПриватБанку отримують за картками єВідновлення 15% кешбеку за здійснені оплати - для отримання кешбеку треба лише зареєструватися на сайті банку, повідомляє Анжела Дзінзюра, Фахівець з комунікацій в регіоні ПриватБанку.


641Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: