Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 105-ої річниці від дня народження В.О. Сухомлинського за головування заступниці начальника Кіровоградської ОВА Катерини Колтунової.
Нагадаємо, що 28 вересня в Україні та світі відзначають день народження видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського.
Численними заходами планується охопити дітей та педагогів від звичайної школи до університету, від традиційних виховних заходів до "сториз" у соцмережах, відео-читання уривків із творів Сухомлинського відомими людьми Кіровоградщини, створення нового документального фільму та туристично-педагогічного маршруту для всіх охочих відкрити для себе особистість Сухомлинського.
Робота в даному напрямку триватиме впродовж всього 2023 року.
https://t.me/kirovohradskaODA/12030
![](/data/articles/065/210/65210/images/111823/medium-376234635_743729961085229_8001229780659935251_n_(1).jpg)
![](/data/articles/065/210/65210/images/111824/medium-376838652_743729967751895_629554431258594954_n.jpg)