Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/15/rjatuvalniki-likviduvali-visim-pozhezh-suhoi-travi-na-vidkritih-teritorijah.htm
новини, 15 вересня 2023

Рятувальники ліквідували вісім пожеж сухої трави на відкритих територіях


Протягом доби, що минула, підрозділи Кіровоградського гарнізону ДСНС здійснили 8 виїздів на ліквідацію пожеж сухостою, повідомляє Пресслужба ГУ ДСНС в області.


На території Кропивницького району загасили такі пожежі: вул. Сергія Котового обласного центру - 300 м2 сухої трави, біля с. Василівка Долинської МТГ -  0,4 га сухої трави, біля с. Соколівське Соколівської СТГ - 300 м2 сміття та біля Далекосхідного кладовища в обласному центрі - 800 м2 сухої трави та сміття.


Двічі залучались бійці Олександрійського району: вул. Григорія Сковороди м. Олександрія - 250 м2 сухої трави і сміття та біля с. Ясинуватка Пантаївської СТГ - 0,8 га сухої трави.


На території Новоукраїнського району ліквідовано два загорання: м. Мала Виска - 70 м2 сухої трави та м. Новомиргород - 900 м2 сухої трави та чагарників.


В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.


Шановні громадяни! Будьте максимально відповідальні у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку НАГАДУЄ: за спалювання рослинності чи сміття передбачене адміністративне та кримінальне покарання!

             


809Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: