Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 вересня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/09/15/privatbank-zapustiv-vidachu-platizhnih-kartok-evidnovlennja-u-viddilennjah-banku.htm
новини, 15 вересня 2023

ПриватБанк запустив видачу платіжних карток єВідновлення у відділеннях банку


Відтепер власники цифрових карток єВідновлення ПриватБанку, за необхідності та бажанні можуть отримати фізичну картку у будь якому відділенні банку. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, фізична картка буде необхідна клієнтам, які не мають на NFC смартфона для розрахунків цифровим гаманцем чи віддають перевагу безготівковим розрахункам саме картками.


На сьогодні банком випущено більше ніж 80 тисяч карток єВідновлення. Понад 70% українців, які звернулися за отриманням  компенсації від держави, обрали в Дія саме картку ПриватБанку.


Нагадаємо, оформити картку єВідновлення у ПриватБанку можна за кілька кліків у мобільному банку Приват24 - зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єВідновлення. Тільки клієнти ПриватБанку отримують за картками єВідновлення 15% кешбеку за здійснені оплати - для отримання кешбеку треба лише зареєструватися на сайті банку.


1462Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: