Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 21 серпня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/08/21/-doshkillja-kropivnitskogo-perezavantazhennja-startuvala-traditsiina-serpneva-osvitjanska-konferentsija.htm
новини, 21 серпня 2023

«Дошкілля Кропивницького: перезавантаження» - стартувала традиційна серпнева освітянська конференція


Серпнева конференція «Дошкілля Кропивницького: перезавантаження»  відбулась сьогодні, 21 серпня, на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського. 

 

Розпочалась робота конференції із практичної частини — з презентації Дитячої точки «Спільно» від UNICEF, що працює в бібліотеці. Своїми напрацюваннями з розвиваючої програми за американською методикою ділились вихователі дитячого садочка “Краплинка” разом із 5-річними маленькими помічниками. 

 

Після практичної частини конференції її учасники зібралися в дискусійній залі, де до учасників звернулася начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко. 

 

- Щиро вдячна за вашу роботу, за наші незламні дні, завдяки вам ми виховуємо нашу малечу, надаємо психологічну підтримку дітям і не тільки, а також й іншим працівникам, внутрішньо-переміщеним особам. Сьогодні у нас не буде статистики, не буде звітів, ми продовжуємо працювати і дбати про нашу малечу.   Ми вчимо і виховуємо дітей, для того щоб перемагати — це наш девіз. Сьогодні поспілкуємося в форматі живого діалогу про основні наші завдання і надбання. Тож рухаємося далі. 

 

Принагідно посадовиця подякувала і партнерам, які системно допомагають закладам освіти міста — Кропивницькому офісу представництва UNICEF та Благодійному фонду “Безпечне майбутнє” і вручила подяки регіональному координатору освітніх програм   UNICEF Ганні Дудіч та директорці благодійного фонду  Ірині Саєнко. 

 

Продовжилося засідання конференції дискусійною платформою - учасники обговорили досвід облаштування укриттів на прикладі конкретних закладів,  роботу з дітками в укриттях з психологічного розвантаження, окреслили подальші напрямки для розвитку дошкілля міста. 

 

Символічні подарунки — комплекти книг отримали усі садочки міста від благодійного фонду Іллі Грабара, захисника України, який загинув минулого року, захищаючи Батьківщину від російських окупаційних військ.

https://www.facebook.com/krrada.official


   

812Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: