У Кропивницькому відбувся перший обласний форум з цифрової трансформації Кіровоградщини "Central Ukrainian Digital Event 2023".
Як акцентував керівник проектної групи обласного координаційного центру Сергій Воробйов, мета форуму - розповісти про напрацювання та плани щодо покращення стану цифровізації Кіровоградщини.
За його словами, першим кроком для налагодження довготривалої та перспективної роботи у ОВА над питанням цифрової трансформації було створено обласний координаційний центр з питань реалізації заходів та проектів у сфері цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації, що об’єднав більше ста представників територіальних органів, громад, бізнесу, комунальних закладів, а також, експертів та науковців, які працюють у профільних робочих групах.
У перспективі, кожна з цих робочих груп трансформується у самостійні одиниці цифрових змін: проектний офіс, інноваційний технопарк, спеціалізоване комунальне підприємство, молодіжний цифровий центр та цифровий прес-центр.
https://t.me/kirovohradskaODA/9771
![](/data/articles/063/119/63119/images/106644/medium-352241811_700460058506020_106081606470007535_n.jpg)
![](/data/articles/063/119/63119/images/106645/medium-352235609_195643333437915_5581556762781549620_n.jpg)
![](/data/articles/063/119/63119/images/106646/medium-352733801_801065651452869_5526088846579142155_n.jpg)
![](/data/articles/063/119/63119/images/106647/medium-351456530_626392152763155_2981941228146804080_n.jpg)
![](/data/articles/063/119/63119/images/106648/medium-351793505_290947610025338_8566735252960288821_n.jpg)
![](/data/articles/063/119/63119/images/106649/medium-352224914_804680840870767_1567547205925072472_n.jpg)
![](/data/articles/063/119/63119/images/106650/medium-351776471_791949235894838_6205042147620690379_n.jpg)