Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 6 червня, 13:09
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/06/06/sim-rokiv-za-gratami-za-seksualne-nasilstvo-stosovno-9-richnoi-divchinki.htm
новини, 6 червня, 13:09

Сім років за ґратами за сексуальне насильство стосовно 9-річної дівчинки


За принципової позиції ювенальних прокурорів Олександрійської окружної прокуратури 35-річного чоловіка визнано винним у вчиненні злочину сексуального характеру щодо неповнолітньої дитини (ч. 4 ст. 153 КК України).


Подія сталася  у травні 2021 року  в одному із сіл Олександрійської громади.


Прокурор у суді довів, що чоловік, проживаючи по сусідству з потерпілою та товаришуючи з батьками  дитини, у той вечір  перебував у своєму домоволодінні разом з потерпілою дівчинкою. Там він зняв з дитини білизну  та  вчинив  щодо неї сексуальне насильство.


У ході судових слухань справи засуджений  вину не визнав. Незважаючи на це, прокурор  надав суду достатню кількість доказів його вини у скоєному злочині, зокрема, показання потерпілої сторони, свідків, допитаних у судовому засіданні, а також досліджені у ході судового слідства матеріали кримінального провадження.


Вироком суду його визнано винним у сексуальному насильстві щодо неповнолітньої та засуджено до 7 років позбавлення волі.


Крім того, ухвалено рішення про включення інформації стосовно засудженого до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

https://t.me/kirgpua/1140


232Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: