Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 28 квітня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/04/28/u-kropivnitskomu-govorili-pro-tvorchu-spadschinu-vasilja-suhomlinskogo.htm
новини, 28 квітня 2023

У Кропивницькому говорили про творчу спадщину Василя Сухомлинського


28 вересня цього року вся українська та світова педагогічна спільнота відзначатиме 105-ту річницю з дня народження Василя Сухомлинського, видатного педагога Кіровоградщини.


У його серці жила велика доброта та любов до всього світу, до дітей. Він не лише навчав, а й виховував усвоїх учнях найкращі якості: доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.


Свої погляди на освіту і виховання Василь Олександрович розкрив у багатьох книгах, статтях, нарисах. Його твори лаконічні, дотепні, з тонким підтекстом, які розкривають перед нами красу світу й рідного слова.


Педагог є автором 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок, притч та новел для дітей.Твори Василя Сухомлинського видано 53-ма мовами світу накладом майже 15 млн. примірників.


Фахівці відділу обслуговування користувачів провели годину спілкування «Посіяти в душі добро», яка була присвячена життєвому та творчому шляху нашого відомого земляка.


Учнівська молодь ознайомилася з біографією Василя Сухомлинського, історією Павлиської середньої школи, в якій 22 роки він працював вчителем та директором.


Що ж робить людину доброю, а тому і відповідно прекрасною? Відповідь на це запитання шукали в літературній спадщині Сухомлинського. Учні активно читали та обговорювали оповідання педагога, які розвивають  моральні цінності.


Об’єднавшись у групи, учасники заходу із захопленням складали прислів’я про доброту та добрі справи. Взяли участь в опитуванні «Так чи ні», висловлюючи власну думку до певних тверджень, як наприклад: «Спокійно й байдуже ставитися до булінгу однокласників, до вживання алкогольних напоїв та паління цигарок».


Кожне покоління по-новому сприймає Василя Сухомлинського, знаходить свої цінності в його творчій спадщині.

                  

1147Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: