Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 березня, 12:33
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/03/17/medichne-obladnannja-vid-klientiv-privatbanku-vzhe-rjatue-zhittja-u-likarnjah-zaporizhzhja.htm
новини, 17 березня, 12:33

Медичне обладнання від клієнтів ПриватБанку вже рятує життя у лікарнях Запоріжжя


Три лікарні Запоріжжя вже отримали найновіше медичне обладнання на суму понад 5 млн грн в рамках програми “Допомога шпиталям та медзакладам України” благодійного фонду ПриватБанку “Допомагати просто!”


Завдяки благодійним внескам клієнтів ПриватБанку лікарні отримали 3 апарати ШВЛ експертного класу, 3 монітори пацієнта та 5 шприцевих інфузійних дозаторів. Сьогодні ці апарати найбільш необхідні та важливі для порятунку життя мешканців Запоріжжя. Про це повідомляє Анжела Дзінзюра, спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку.


"Велика вдячність небайдужим та ініціативним людям, що взяли участь у програмі фонду “Допомога шпиталям та медзакладам України", - говорить в.о. міського голови м.Запоріжжя Анатолій Куртеєв. - Дякуємо кожному, хто не пройшов повз проблеми нашого міста".


Активна участь клієнтів банку у програмах фонду давно стала невід'ємною частиною підтримки системи охорони здоров'я країни. Раніше медичне обладнання отримали лікарні Дніпра, Краматорська, прифронтового Курахового та інших населених пунктів.


Кожен може стати частиною доброї справи та приєднатися до благодійності, перерахувавши кошти на певну програму у сервісі "Добро" Приват24, на сайті благодійного фонду “Допомагати просто!” https://blago.privatbank.ua чи в інших дистанційних каналах ПриватБанку.


623Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: