Психологи Головного управління ДСНС в області разом з працівниками Нацполіції пройшли 6-денний курс «Кризовий консультант». Навчання фахівців екстрених служб відбулось під керівництвом досвідченого кризового психолога Андрія Фоменка та стало можливим за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Благодійного фонду «Безпечне майбутнє». Програма курсу передбачала розгляд питань щодо надання першої психологічної допомоги постраждалим у кризових ситуаціях, у стані стресу, а також вивчення особливостей реакції на стрес різних груп людей, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
Більша частина навчальних занять мала практичне спрямування, адже під час виконання вправ та тренінгових завдань психологи знайомилися з кризовими станами та відпрацьовували навички роботи з ними. В рамках навчального курсу приділили увагу принципам психогігієни в роботі з кризою, зокрема, у роботі з військовими та особами, які перебували у зоні активних бойових дій. Учасники заходу відточували вміння діяти за чітким алгоритмом дій, що є дуже важливим в екстремальних умовах для надання своєчасної та якісної психологічної допомоги постраждалим у кризових станах.
За результатами пройденого курсу усі учасники отримали відповідні сертифікати.
![](/data/articles/061/166/61166/images/101743/medium-6.jpg)
![](/data/articles/061/166/61166/images/101744/medium-7.jpg)
![](/data/articles/061/166/61166/images/101745/medium-4.jpg)
![](/data/articles/061/166/61166/images/101746/medium-3.jpg)
![](/data/articles/061/166/61166/images/101747/medium-2.jpg)
![](/data/articles/061/166/61166/images/101748/medium-1.jpg)