Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 січня 2023
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2023/01/23/u-kropivnitskomu-vidbulas-zustrich-z-molodim-pismennikom-maksimom-brichkoju.htm
новини, 23 січня 2023

У Кропивницькому відбулась зустріч з молодим письменником Максимом Бричкою


У Родинному просторі бібліотеки Чижевського відбулася зустріч з молодим, але вже відомим кропивницьким письменником Максимом Бричкою. На неї завітали родини з Кропивницького та батьки з дітьми, що переселились до нашого міста з прифронтових зон та тимчасово окупованих територій.


Максим Бричка читав власні різдвяні казки «Крамниця Пана Світляка», «Про Ведмедика, який так і не ліг спати» та містичну, наповнену міфічними істотами казку «Про Мирона Обіжисвіта та рогатого чорта, або Страшна хата і білий янгол». Харизматичний автор вразив малих і дорослих своєю артистичністю і вмінням перевтілюватись у літературних героїв.


«У ХХІ столітті, де дитина живе лишень у віртуальному світі, казка має посісти чільне місце. Коли я був ще зовсім малим, то ріс серед Колобка, Лисички та Журавля, Пана Коцького та інших героїв. Усі ці історії я чув удома, коли батьки, дідусі чи бабусі читали мені або переповідали ці надзвичайні пригоди. Я впевнений, що якби не казковий світ, який відкрився мені в дитинстві – я б ніколи не став писати», – зізнався Максим.


На завершення зустрічі був ще один сюрприз для малих слухачів – різдвяні подарунки зі смаколиками та цукерками.

   

559Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: