Насиченою та результативною видалася перша половина грудня для кропивницьких шахістів.
Так, із 05 по 09 грудня на базі дитячо-юнацького клубу «Гамбіт» тривав присвячений Дню Збройних Сил України відкритий турнір міста з шахів, перемогу в якому здобув ветеран спорту Аркадій Аскері. Друге місце посів Сергій Попов, третє – Стас Шакарян.
А вже 10 грудня завершився відкритий чемпіонат області з класичних шахів. У приміщенні бібліотеки імені Чижевського змагалися 42 шахісти з Кропивницького та інших міст України.
Чемпіонами та призерами змагань стали представники обласного центру. Перемогу виборов Даніїл Шевченко, срібним призером став Богдан Басько, "бронзу” здобув Грищенко Станіслав.
https://www.facebook.com/krrada.official
![](/data/articles/059/211/59211/images/97176/medium-319571461_460505686239647_6177093546943060175_n.jpg)
![](/data/articles/059/211/59211/images/97177/medium-319498064_683752476523498_93148246116289517_n.jpg)
![](/data/articles/059/211/59211/images/97178/medium-319403749_1955725981425552_4166117902583390353_n.jpg)
![](/data/articles/059/211/59211/images/97179/medium-319500756_2002781876587312_6505560647984451883_n.jpg)
![](/data/articles/059/211/59211/images/97180/medium-319498121_875971710200457_1221689868864480854_n.jpg)