Дата: 13 грудня 2022
новини, 13 грудня 2022

Кропивницькі шахісти стали переможцями чемпіонату області

Насиченою та результативною видалася перша половина грудня для кропивницьких шахістів.

Так, із 05 по 09 грудня на базі дитячо-юнацького клубу «Гамбіт» тривав присвячений Дню Збройних Сил України відкритий турнір міста з шахів, перемогу в якому здобув ветеран спорту Аркадій Аскері. Друге місце посів Сергій Попов, третє – Стас Шакарян.

А вже 10 грудня завершився відкритий чемпіонат області з класичних шахів. У приміщенні бібліотеки імені Чижевського змагалися 42 шахісти з Кропивницького та інших міст України.

Чемпіонами та призерами змагань стали представники обласного центру. Перемогу виборов Даніїл Шевченко, срібним призером став Богдан Басько, "бронзу” здобув   Грищенко Станіслав.