Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 жовтня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/10/26/klienti-privatbanku-mozhut-tsilodobovo-otrimati-dopomogu-vid-mizhnarodnih-organizatsii-cherez-privat24-ta-terminali-samoobslugovuvannja.htm
новини, 26 жовтня 2022

Клієнти ПриватБанку можуть цілодобово отримати допомогу від міжнародних організації через Приват24 та термінали самообслуговування


Клієнти ПриватБанку можуть отримати допомогу від міжнародних гуманітарних організацій в режимі 24/7 через Приват24, службу клієнтської підтримки 3700 та мережу терміналів самообслуговування. Як повідомив член правління з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, через ПриватБанк українці вже отримали допомогу на суму  понад 15 млрд грн. Переважну більшість переказів з допомогою було отримано на картку ПриватБанку у Приват24. Про це повідомила Анжела Дзінзюра, спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку.


“Зараз в умовах оптимізації енергоспоживання в усіх регіонах України та частих повітряних тривог візит до банківського відділення для отримання переказу вимагає багато часу та не є безпечним, - відзначив Дмитро Мусієнко. - Задля безпеки клієнтів ми радимо отримувати перекази через Приват24 - виплата переказів грошової допомоги від міжнародних організацій здійснюються автоматично на картку”.


Нагадуємо, що в ПриватБанку можна отримати допомогу майже від усіх міжнародних організацій, що її надають.  Якщо ви отримали sms з MTCN-кодом Western Union від міжнародних організацій (ВПП ООН, УВКБ ООН, UNICEF), то переказ можна отримати через: Приват24 (мобільний додаток або сайт), 3700 або Чат-онлайн, банкомат чи термінал самообслуговування банку.


Отримати грошову допомогу через платіжну систему PrivatMoney від УВКБ ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), Товариства Червоного Хреста (ТЧХУ), Підрозділу Міжнародної Федерації HANDICAP та інших можна у відділенні Приватбанку, зателефонувавши на підтримку 3700 або звернувшись у Приват24 на "Допомогу чат - онлайн".


Детальна інструкція з отримання переказів онлайн - на відео https://www.youtube.com/watch?v=UR3f2uE9vo4.1300Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: