Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 жовтня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/10/14/u-kropivnitskomu-vidbulasja-vulichna-aktsija-mi-naschadki-kozakiv-foto-.htm
новини, 14 жовтня 2022

У Кропивницькому відбулася вулична акція «Ми - нащадки козаків!» (ФОТО)


Напередодні Дня захисників і захисниць України, Дня заснування  УПА, Дня українського козацтва та Свята Покрови Божої Матеріна бібліотечному майданчику відбулася інформаційно-просвітницька вулична акція «Ми - нащадки козаків!».


Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком звитяги й відданості Україні.


Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи боротьби козацтво було справжнім захисником рідної України, оборонцем віри, свободи та правди.


Учасникивуличної акції ознайомилися з тематичною книжковою виставкою «Ми – козаки, ми – гордість України». На якій були представлені книги з історії козацтва: «Коротка історія Козаччини» Володимира Антоновича, «Козацька Україна», «Гетьмани України», «Історія козацтва» у співавторстві Олександра Гуржія та Тараса Чухліба, «Усі гетьмани України»Дениса Журавльовата інші.


Перехожі активно брали участь у іграх-вікторинах «Вірю – не вірю!», «Як козаки рибу ловили», «Склади козацьке прислів’я». Також привертала увагу «Козацька скриня», де знаходились предмети, які потрібно було відгадували за описом.


Вітаємо зі святами!


Бажаємо миру нашій прекрасній країні та від усього серця дякуємо всім захисникам та захисницям України, які бережуть цілісність нашої держави.


Козацькому роду нема переводу!

   

920Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: