Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 серпня, 11:52
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/08/12/bezrobitnih-kirovogradschini-zaproshujut-stati-fahivtsem-sferi-torgivli.htm
новини, 12 серпня, 11:52

Безробітних Кіровоградщини запрошують стати фахівцем сфери торгівлі


Ви ввічливі, привітні та комунікабельні?Ми розкриємо для вас професію«Контролер-касир», ознайомимо з тонкощами та покажемо сфери застосування набутих знань, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Навчать цій професії та поділяться секретами майстерностівикладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.


Навчання розпочинається15 серпня 2022 року.


Термін навчання – 4,5 місяці.


Які умови навчання?


•повна/базова загальна середня освіта;

•вік особи не менше 18 років,

•медична довідка;

•особова медична книжка.


Зацікавила професія? Деталі дізнавайтесь у відділі організації профнавчання обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.


Для безробітних громадян Кіровоградщини, які зареєстровані у службі зайнятості, професійне навчання здійснюється безкоштовно за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у серпні 2022 року, тут: https://cutt.ly/3JpR7S1.


Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут:https://cutt.ly/hZEr1jN/.


431Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: