Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 серпня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/08/11/ukrzaliznitsja-zapustila-vlasnii-mobilnii-zastosunok.htm
новини, 11 серпня 2022

Укрзалізниця запустила власний мобільний застосунок


Фото: Александр Рудоманов


Укрзалізниця в партнерстві з Mastercard оголосила про запуск власного мобільного застосунку для продажу квитків та інформування пасажирів, пише lb.ua.


Про це повідомила пресслужба УЗ.


У новому застосунку користувачі зможуть:


- придбати квитки на всі поїзди далекого сполучення по Україні;

- повернути квитки;

- отримувати сповіщення про рейс та колію прибуття/відправлення поїзда;

- знайти необхідний рейс та відповіді на поширені запитання щодо перевезень;

- отримати доступ до особистого кабінету зі збереженням історії рейсів та даних пасажирів для швидких повторних замовлень.


Тестування нового застосунку було проведене в липні, і відсьогодні він уже доступний для всіх користувачів на AppStore та Google Play Market.


"Укрзалізниця є прямим продавцем квитків через застосунок, а відтак вартість квитків для пасажирів буде максимально вигідною - будь-які додаткові комісії при оплаті відсутні. Пасажири зможуть оплатити квитки безпосередньо в мобільному застосунку цифровою карткою за допомогою Apple Pay, Google Pay, або ж можна ввести дані банківської картки та зберегти їх у застосунку для оплат", - йдеться в повідомленні.


В УЗ зазначили, що наступним етапом стане розробка нового сайту, єдиного порталу бортових послуг та розвиток онлайн-замовлення звичних залізничних сервісів: перевезення авто у вагоні, послуг вокзальних портерів, пошуку загублених речей, бронювання лаунжу та інше.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Укрзалізниця запустила оплату квитків у чатботі Apple Messages через Apple Pay. Крім того, в Apple Messages доступний онлайн-чат зі службою підтримки. Наразі чатбот УЗ налічує понад 264 тисячі зареєстрованих користувачів.


811Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: