Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 серпня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/08/09/zhiteljam-kirovogradschini-proponujut-bezkoshtovno-opanuvati-novu-profesiju.htm
новини, 9 серпня 2022

Жителям Кіровоградщини пропонують безкоштовно опанувати нову професію


Вимоги роботодавців до своїх потенційних підлеглих постійно зростають. Керівники хочуть бачити на робочих місцях кваліфікований персонал та мати професійну команду, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.


Ви перебуваєте у пошуку роботи, бажаєте отримувати гідну заробітну плату, а ще відчуваєте потребу у підвищенні рівня своєї кваліфікації – скористайтеся можливістю послугами Державної служби зайнятості, яка організовує професійне навчання за професіями, що затребувані на ринку праці. 


Навчання проводиться як на базі обласних закладів освіти, так і на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (далі-ЦПТО ДСЗ).


ЦПТО ДСЗ – спеціалізовані заклади освіти сучасного європейського рівня для дорослого населення. Вони створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Це навчання для тих, хто за короткий час бажає опанувати нові знання або підвищити майстерність, пізнати тонкощі й секрети різних сфер зайнятості.


Фахівці організовують навчання за професіями відповідно до потреб сучасного ринку праці. До прикладу, це може бути:


•касир (в банку);

•кондитер;

•кухар

•контролер-касир;

•оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;

•продавець продовольчих та непродовольчих товарів;

•електрогазозварник;

•оператор котельні;

•перукар-модельєр;

•манікюрник та багато інших.


Пропонуємо ознайомитись з орієнтовним графіком навчання за професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у серпні 2022 року та скористатися широкими можливостями вашого професійного розвитку. Зробити це можна за посиланням: https://cutt.ly/uZUeVb3. 


Деталі дізнавайтесь у відділі організації профнавчання обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.


Виникли питання у сфері зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут: https://cutt.ly/hZEr1jN/.1189Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: