Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 10 червня 2022
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2022/06/10/junisef-stav-novim-partnerom-biblioteki-chizhevskogo-foto-.htm
новини, 10 червня 2022

ЮНІСЕФ став новим партнером бібліотеки Чижевського (ФОТО)


В бібліотеку Чижевського в рамках офіційного візиту на Кіровоградщину завітали представники Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні. 


Кропивничанам добре відомо, що бібліотека має гарну історію реалізації великої кількості програм для дітей і підлітківвід новітніх технологій до інклюзивного обслуговування. А в період організації літнього дозвілля дітей, активізувала усі види роботи та розширила види послуг, зокрема великою кількістю майстер-класів.


Робота бібліотекарів з дітьми зацікавила представниківЮНІСЕФу,які завіталидо бібліотеки в останні дні травня. Саме в цей час повним ходом йшла підготовка до дитячого фесту «Будь на часі з бібліотекою». У керівництва бібліотеки та представників Фонду виникла ідея щодо партнерства в організації дитячого дозвілля влітку, завдяки чому бібліотекарі змогли збільшити кількість майстер-класів, придбати для дітей купу подарунків-сувенірів та нагодувати ласощами. Першого червня в бібліотечному фесті взяло участь понад 700 дітей! В захваті були усі – бібліотекарі, нові партнери і, головне, діти.


Кажемо нові партнери, бо через тиждень бібліотеку офіційно відвідали директор з реагування на надзвичайні ситуації ЮНІСЕФ МануельФонтейн, координаторка з надзвичайного реагування ЮНІСЕФ в Україні ШамезаАбдулла, спеціалістка захисту дітей ЮНІСЕФ Україна Тетяна Фаннуш та Анастасія Асон - асистентка програми ЮНІСЕФ.


З великою цікавістю вони знайомилися з можливостями бібліотеки, особливу увагу приділили програмам з інклюзії у відділі абонемента, робоклубу в Інтернет-центрі, дитячій кімнаті в іноземному відділі. З посмішками спостерігали, як в медичному відділі діти вивчали власні відбитки пальців, милувалися різнокольоровими сонечками, які малеча клеїла в холі і були здивовані, що на виставках у відділі мистецтв можна брати все до рук. Дійсно можна. Бібліотека - не музей, в ній можна помацати скам’янілі рештки флори та фауни, оцінити вагу чавунного ядра, потримати в руках рогач для печі та вдарити в станційний дзвін. А ще подивитися цікавий фільм, пограти в інтелектуально-рухливі ігри, малювати-вирізати-клеїти-шити, грати у настільний футбол чи інші цікаві ігри (які, до речі, бібліотека отримала від фонду), стрибати в 3D-конекті, складати роботів і, звісно, вибрати собі цікаву книжку!


«Дякуємо представникам ЮНІСЕФ за щирий інтерес до нашої роботи та підтримку. Співробітництво триватиме, і ми вже розмірковуємо над новими проєктами. Сподіваємося, що Дитячий фонд підтримає також і провідні бібліотеки області, які теж приділяють велику увагу дітям. Це особливо важливо зараз, коли в Україні триває війна, діти знаходяться в стресовому стані, відчувають напруження і тривогу дорослих. Але є бібліотеки – оази цікавого дозвілля і позитивних емоцій. Як раз те, що робить дітей щасливішими», - зазначила директорка бібліотеки Чижевського Валентина Животовська.

                  

959Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: