Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 грудня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/12/09/z-kirovogradschini-primusovo-viidut-do-virmenii-troe-nevregulovanih-migrantiv.htm
новини, 9 грудня 2021

З Кіровоградщини примусово виїдуть до Вірменії троє неврегульованих мігрантів


Працівники Кропивницького сектору Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області при перевірці документів трьох громадян Республіки Вірменія 24-х, 25-ти та 55-ти років встановили факт їх нелегального перебування в Україні, повідомляє Управління ДМС у Кіровоградській області.


Міграційники з'ясували, що один з іноземців приїхав на Кіровоградщину влітку 2020 року до свого родича, а за рік до нього приєднались ще двоє родичів. З часу закінчення легального терміну для узаконення свого подальшого перебування в Україні чоловіки до підрозділів Міграційної служби області не зверталися. 


Іноземців притягнуто до адмінвідповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, вони сплатили штрафи у розмірі 3400 грн кожен та прийнято рішення про їх примусове повернення до країни походження.


З початку року працівники підрозділів Міграційної служби області прийняли 139 рішень про примусове повернення та судом прийнято 5 рішень про примусове видворення іноземних громадян з України.191Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: