Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 листопада 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/11/26/moz-prognozue-scho-do-novogo-roku-hvilja-covid-19-pide-z-ukraini.htm
новини, 26 листопада 2021

МОЗ прогнозує, що до Нового року хвиля COVID-19 піде з України


Фото: uacrisis.org


Міністерство охорони здоров'я прогнозує, що до Нового року осіння хвиля COVID-19 піде з України.


Про це сказав головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю "Інтерфаксу-Україна", пише lb.ua.


"Судячи з тенденцій та прогнозів, кінець грудня буде насправді епідемічно більш спокійним, ніж початок листопада. Ми бачимо, що області, які знаходяться в "червоній" зоні, будуть з неї виходити. Певні "червоні" зони залишаться, але це точно не буде погіршення епідситауції. До Нового року хвиля вже має вийти за територію України", - заявив він.


МОЗ вважає, що Україна пройшла пік осінньої хвилі COVID-19 в середині листопада.


"Навіть додавання кількох областей до "червого" рівня не буде впливати на загальноукраїнську статистику, зважаючи, що великі регіони повертатимуться в "помаранчеву" або навіть "жовту" зону", - сказав Кузін.


Нагадаємо, робоча групи НАН, яка вивчає розвиток епідемії коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні, прогнозує поступове згасання захворюваності. Водночас Київська школа економіки попередила про загрозу наступного спалаху COVID-19 вже в січні.


В кінці листопада на півдні Африки виявили новий сильно мутований варіант коронавірусу B.1.1529, який потенційно є ще заразнішим, ніж домінуючий зараз дельта-штам.


566Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: