Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 25 листопада, 15:25
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/11/25/na-kirovogradschini-24-vakansii-dlja-simeinih-likariv.htm
новини, 25 листопада, 15:25

На Кіровоградщині 24 вакансії для сімейних лікарів


За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає сімейних лікарів, повідомляє відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Станом на 25 листопада у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1790 вакантних посад. Наразі лікувальні заклади області потребують 24 фахівців за професією лікар загальної практики-сімейний лікар.


Роботодавці області готові платити сімейним лікарям від «мінімалки» (6 000) до 14 000 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня,  категорії працівника, стажу роботи тощо.


Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.213Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: