Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 25 листопада, 13:27
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/11/25/ditjachi-parlamenti-troh-gromad-zdobuli-premiju-oblradi-aktivna-generatsija-.htm
новини, 25 листопада, 13:27

Дитячі парламенти трьох громад здобули премію облради "Активна генерація"


Дитячі парламенти трьох громад Кіровоградщини здобули щорічну премію обласної ради «Активна генерація». Про це оголосили на першій сесії чотирнадцятого скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей, яка відбулася онлайн вчора, 24 листопада, інформує сайт облради. 


Перше місце посів парламент дітей Вільшанської селищної ради з проєктом «Обрії майбутнього. Вільшанка».


Друге місце зайняв Олександрійський парламент дітей та молоді з проєктом «Пряник, як смачний бренд міста».


Третє місце – парламент дітей Петрівської громади з проєктом «Територія творчості на Каштановій».


Перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк привітав представників органів дитячого самоврядування з відкриттям засідання та подякував усім територіальним парламентам за цікаві та корисні проєкти.


«Ми всіляко підтримуватимемо вас у ваших починаннях. І це не просто слова – преміювання кращих органів учнівського самоврядування від обласної ради «Активна генерація» яскраве тому підтвердження. Ця Премія є винагородою за активну суспільну діяльність і виділяється щорічно до Дня місцевого самоврядування. Щиро вітаю цьогорічних переможців», - звернувся до учасників сесії Юрій Семенюк.


Згідно з положенням, премія передбачає виплату трьох, двох та однієї мінімальних заробітних плат відповідно до зайнятого місця.


181Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: