Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 жовтня, 16:29
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/10/22/spetsproekt-komandi-suspilnogo-video-ta-audiorozpovidi-pro-ljudei-jaki-vivchili-ukrainsku-movu.htm
новини, 22 жовтня, 16:29

Спецпроєкт команди "Суспільного": відео- та аудіорозповіді про людей, які вивчили українську мову


У теле- і радіоефірі Суспільного Кропивницький дивіться й слухайте спецпроєкт «Українською — вільно». Це відео- та аудіорозповіді про людей, які вивчили українську мову. Усі вони зробили це свідомо, бо українська не була для них рідною, а цьогоріч кожен з героїв проєкту ще й долучиться до всеукраїнської акції із написання Радіодиктанту.

 

Над проєктом працюють журналісти регіональних редакцій Українського радіо та телеканалів Суспільного. 

 

«Це мотиваційний проєкт, в якому люди-не носії української мови своїм прикладом надихнуть слухачів та глядачів. Вони розповідають, як вивчили українську, які  труднощі в них виникали і як їм вдалося з ними впоратись. Якщо українську вивчила людина, яка не є носієм мови, то той, для кого ця мова рідна, може її легко й швидко вдосконалити й використовувати її не лише на роботі чи в держустановах, а в побуті, — розповіла виконавча продюсерка Українського радіо Юлія Шелудько. — Історії “Українською — вільно” завершуються тим, що герої проєкту закликають писати Радіодиктант 9 листопада разом з Українським радіо. Це акція, яка єднає і закликає вдосконалювати свою українську, незалежно від того, на якому рівні ми нею спілкуємось».


На телеканалі UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ проєкт «Українською — вільно» глядачі побачать між основними програмами з 25 жовтня.

 

«"Українською — вільно"  — це яскраве підтвердження того, що вивчити мову "з нуля", якщо є бажання і внутрішня цінність, абсолютно можливо. І це може зробити будь-хто, незалежно від віку, статі, соціального статусу. Головне — поважати Україну, її народ та його культуру. Такі історії надихають і глядача, і слухача Суспільного, і команду», — розповіла в.о. продюсерки Кропивницької філії Суспільного Яна Бабак.


Команда Суспільного у Кропивницькому до ефіру підготувала п’ять роликів. Їх героями стали іноземні студенти, громадський активіст, і відомий танцівник. Усіх об’єднала повага та любов до мови землі, на якій вони живуть.


Графічне оформлення для спецпроєкту «Українською — вільно» створила команда Суспільне Поділля. 


Нагадаємо, дивитись і слухати Суспільне Кропивницький можна і онлайн на сайті філії. 


Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. У Кіровоградській області — це телеканал UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ та Українське радіо Кропивницький. 


Джерело: Суспільне Кропивницький

409Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: