Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 вересня, 16:56
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/09/09/kp-mizhnarodnii-aeroport-kropivnitskii-stvorit-oblasna-rada.htm
новини, 9 вересня, 16:56

КП "Міжнародний аеропорт "Кропивницький" створить обласна рада


Комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Кропивницький» створить обласна рада для розвитку аеропортової інфраструктури, інформує сайт облради. 


Проект рішення про створення відповідного комунального підприємства погодила постійна комісія обласної ради з питань економічного розвитку та інфраструктури вчора, 8 вересня.


КП «Міжнародний аеропорт «Кропивницький» координуватиме дії, пов’язані із досягненням рівня інфраструктури для виконання міжнародних рейсів, а також залучатиме до співпраці структури аеропортової діяльності.


Крім цього, депутати планують звернутися до Кабінету Міністрів України з метою включення міжнародного аеропорту у Кропивницькому до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.


Звернення до Кабміну та рішення про створення КП «Міжнародний аеропорт «Кропивницький» обласна рада прийматиме на шостій сесії 17 вересня.


279Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: