Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 30 серпня 2021
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/08/30/u-kropivnitskomu-vidomii-fotograf-predstaviv-svii-pogljad-na-odesu-foto-.htm
новини, 30 серпня 2021

У Кропивницькому відомий фотограф представив свій погляд на Одесу (ФОТО)


Головна бібліотека Кропивницького та Кіровоградщини запрошує на виставку «Одеса і одесити» відомого українського фотомитця, заслуженого художника Міжнародної федерації фотомистецтв (EFIAP), голови правління Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України Олега Куцького. 


Фотографією Олег Куцький займається вже понад пів століття. В його послужному списку понад 400 нагород міжнародних фотовиставок та конкурсів та майже дві сотні золотих медалей. Та і українських майстрів фотооб’єктиву, які  мають звання EFIAP, можна перерахувати на пальцях. 


В творчості маестро віддає перевагу репортажній та жанровій фотографії. За його визнанням, для нього фоторепортаж – це пошук образу: «Що таке художня фотографія? Це створення образу. Для мене в будь-якому фоторепортажі знайти цілісний образ події, який відповідатиме на запитання. А це й є те,що ми називаємо художньою фотографією. Я один з дуже небагатьох фотографів у світі, які отримали звання заслуженого художника Міжнародної федерації фотомистецтв за фоторепортаж».


Виставка працюватиме протягом місяця в холі книгозбірні. Світлини на ній змушують зупинитися, притягують погляд і викликають в душі особливі відчуття. Одеські дворики. Один – сірий обшарпаний колодязь, в якому пробився до життя паросток акації, другий, як вхід до казкового саду. Двері покинутого дому зі старим проваленим стільцем, на якому вже ніхто і ніколи не присяде відпочити… Олег Скрипка, труба і культова «Весна»… Вічність Потьомкінських сходів і швидкоплинність слідів людським на них… Абсолютно Хокусаївські хвилі на морі і бронзові двері «Будинку Сонця» на набережній «Ланжерона»…


Все це треба бачити. А невдовзі можна буде почути розповідь Олега Куцького про те, що є його життям і його великою любов’ю, на бібліотечній сторінці у YouTube, повідомляє Лариса Семенова, відділ соціокультурної діяльності.


   

1094Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: