Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 липня, 12:59
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/07/22/meshkantsi-kirovogradschini-vidteper-mozhut-bezkoshtovno-otsiniti-vartist-svoei-neruhomosti.htm
новини, 22 липня, 12:59

Мешканці Кіровоградщини відтепер можуть безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості


Фонд державного майна України запустив Сервіс автоматичної оцінки об’єктів нерухомості, завдяки якому люди можуть самостійно, швидко та абсолютно безкоштовно оцінити вартість своєї нерухомості на сайті evaluation.spfu.gov.ua. 


За його допомогою можна отримати довідку про оціночну вартість майна та зберегти її або роздрукувати, інформує сайт ОДА. 


Для авторизації на сайті сервісу користувачі можуть використати файлові або апаратні ключі, а також ID.gov.ua.


Технічні можливості Сервісу дозволяють визначити вартість 18 типів нерухомого майна при здійсненні операцій купівлі-продажу.


Сервіс автоматичної оцінки - це інноваційний онлайн-інструмент, який не має аналогів у світі, для розрахунку використовуються дані звітів про оцінку, ціни з договорів купівлі-продажу та інформаційні джерела з відкритим доступом на ринку подібного майна, в тому числі дані пошукових систем ЛУН та OLX, з власниками яких Фонд уклав відповідні меморандуми


Варто зазначити про те, що запуск безкоштовного Сервісу з оцінки не скасовує для громадян можливість звернутися за послугами до професійних оцінщиків. Ця опція залишається актуальною у разі наявності специфічних особливостей нерухомості, які впливають на його вартість.


Створення програмного продукту Сервісу автоматичної оцінки об’єктів нерухомості стало можливим завдяки фінансовій допомозі американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), які виділили кошти на розробку його програмного забезпечення.


Фонд державного майна створив детальні інструкції з користування новим сервісом автоматичної оцінки, які доступні за посиланням http://www.spfu.gov.ua/.../spf-estimate-basereport.html


129Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: