Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 червня, 15:39
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/06/11/u-kirovogradskii-oda-prezentuvali-laboratoriju-sotsialnogo-pidpriemnitstva.htm
новини, 11 червня, 15:39

У Кіровоградській ОДА презентували лабораторію соціального підприємництва


У Кіровоградській ОДА відбулася презентація Лабораторії соціального підприємництва сьогодні, 10 червня. Про це на сторінці ОДА у Фейсбук повідомила заступниця голови Кіровоградської ОДА Світлана Лобанова. 


Так, до участі у заході долучилися представники малого та середнього бізнесу та територіальних громад, а також представники профільних департаментів облдержадміністрації. 


«Кіровоградщина увійшла до переліку шести регіонів України, в яких будуть реалізовуватися заходи проекту міжнародної технічної допомоги «EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні» (Проект EUnlocking). Ми звикли що соціальні стандарти і гарантії – це насамперед те що визначає держава: мінімальна заробітна плата і пенсії, прожитковий мінімум, соціальні захисні механізми і виплати. Але є ще одна сфера,  у якій також активно відбуваються процеси вирішення цих проблемних питань – соціальне підприємництво», - наголосила посадовиця. 


За її словами, проект   EUnlocking спрямований на розвиток соціального підприємницького потенціалу. 


«Проект реалізується Європейським Союзом в рамках програми EU4Youth громадською організацією Egalite International (Егаліте Інтернейшнл). Лабораторія соціального підприємництва Кіровоградської області діятиме на базі Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області і забезпечуватиме територіальні громади інформацією та консультаціями щодо надання комплексних послуг існуючим та починаючим соціальним підприємцям, налагодження їх комунікацій з потенційними партнерами, пошуку фінансових інструментів для організації їх діяльності, підвищення їх конкурентоспроможності», - додала Світлана Лобанова. 


Заступниця голови Кіровоградської ОДА також наголосила, що такий проект є актуальним для наших громад, зокрема в сільській місцевості, оскільки розвиток соціального підприємництва і залучення до цього якомога більшого кола потенційних учасників сприятиме сталому економічному розвитку на місцях, створенню нових робочих місць, наповненню місцевих бюджетів та в подальшому вирішенню широкого кола соціальних питань.


382Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: