Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 червня, 11:49
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/06/11/saperi-kirovogradschini-znischili-shist-vibuhonebezpechnih-predmetiv-chasiv-minuloi-viini-foto-.htm
новини, 11 червня, 11:49

Сапери Кіровоградщини знищили шість вибухонебезпечних предметів часів минулої війни (ФОТО)


9-10 червня фахівцями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Кіровоградській області було проведено знищення 6-ти вибухонебезпечних предметів часів минулої війни, що були виявлені напередодні громадянами під час земляних робіт на території Голованівського району, а саме: Заваллівська ТГ (біля с. Одая та Таужне), Благовіщенська ТГ (біля с. Йосипівка), Голованівська ТГ (біля с. Пушкове), Гайворонська ТГ (біля с. Хащувате) та Благовіщенська ТГ (біля с. Мечиславка). На щастя, громадяни не стали чіпати небезпечні знахідки, а викликали фахівців. Так, серед небезпечних знахідок виявлено: 1 мінометна міна 82 мм, 1 граната Ф-1 та 4 артилерійські снаряди 76 мм. Вибухонебезпечні предмети знищені шляхом підриву у спеціально визначеному місці, повідомляє ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.


Шановні громадяни! Є три правила, яких необхідно дотримуватись у разі виявлення вибухонебезпечних предметів: не чіпати, оповістити Службу порятунку, чекати прибуття фахівців на безпечній відстані від місця знахідки. Ці прості правила збережуть життя вам та іншим людям!


          


108Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: