Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 червня, 16:26
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/06/11/na-kirovogradschini-pochnut-imunizuvati-pratsivnikiv-mistsevogo-samovrjaduvannja.htm
новини, 11 червня, 16:26

На Кіровоградщині почнуть імунізувати працівників місцевого самоврядування


У Кіровоградській області почнуть вакцинувати проти COVID-19 працівників законодавчих, виконавчих та судових органів влади та органів місцевого самоврядування. Про це на сторінці ОДА у Фейсбук повідомив директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко вчора, 10 червня.


«Згідно з рішенням оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я їх віднесли до 3-го етапу вакцинації як структури, які виконують функції держави, регіонального і місцевого управління. Щеплюють працівників організовано, мобільними бригадами, вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech»,- уточнив Олег Рибальченко.


Посадовець нагдав, що зараз в області вакцинують медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, соціальних працівників, священнослужителів, освітян, військовослужбовців та співробітників інших структур державної безпеки, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівників паливно-енергетичного комплексу та санаторно-курортних закладів, маломобільних громадян, а також людей віком від 65 років. 


Зазначимо, у вихідні дні в центрах масової вакцинації щеплюють усіх охочих, хто записався до  листа очікування на вакцинацію через сайт чи додаток “Дія” чи контакт-центр. Пріоритет надають літнім людям.


Для імунізації використовують  вакцини AstraZeneca різних виробників, CoronaVac від Sinovac Biotech та Comirnaty від Pfizer-BioNTech.


Як повідомлялося раніше, за добу щепили майже дві тисячі жителів Кіровоградщини.


Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19.


304Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: