Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 травня, 12:15
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/05/13/-finansovii-genii-2021-stav-naimasovishoju-shkilnoju-olimpiadoju-ukraini.htm
новини, 13 травня, 12:15

“Фінансовий геній 2021” став наймасовішою шкільною олімпіадою України


В Україні стартував перший етап національної економічної олімпіади для школярів “Фінансовий геній 2021”, яка стала наймасовішою за всю історію шкільних олімпіад країни -  цього року  заявки на участь подали  66 285 дітей. Як повідомили у ПриватБанку, який є організатором головного українського відбору на звання фінансового генія року, за перший день онлайн етапу конкурсні завдання виконали понад 3 400 дітлахів. Про це повідомила Анжела Дзінзюра, спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку. 


У економічній олімпіаді  «Фінансовий геній» може взяти участь школяр будь-якого класу з будь-якого міста України. Призовий фонд становить 123 000 грн, які переможці у кожній віковій групі зможуть витратити на навчання та освітні заходи. Протягом місяця всі учасники пройдуть три етапи онлайн конкурсу (тести та завдання на різні теми з економіки та фінансів), за підсумками яких отримають конкурсні бали.


Учасниками фіналу, що пройде в столиці, стануть 60 конкурсантів, які набрали найбільше балів. Серед фіналістів у кожній з трьох вікових категорій буде визначено переможця року, який отримає головний приз олімпіади – від 10 до 50 тис. грн.


Єдиною умовою участі в проекті є наявність Картки Юніора, яку можна безкоштовно відкрити в будь-якому відділенні банку.313Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: