Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 травня, 15:37
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2021/05/11/u-ramkah-aktsii-pishohid-politseiski-provodjat-iz-uchnjami-profilaktichni-zahodi.htm
новини, 11 травня, 15:37

У рамках акції «Пішохід» поліцейські проводять із учнями профілактичні заходи


До превентивної роботи з дітьми залучені представники ювенальної превенції та секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів.


Так, працівники сектору поліцейської діяльності № 1 (м. Новомиргород) Новоукраїнського районного відділу поліції провели зустріч із учнями комунального закладу «Новомиргородська спеціальна школа».


Поліцейські роз’яснили дітям вимоги правил дорожнього руху України, зокрема, що стосується обов’язків та прав пішоходів, наголосили на необхідності дотримання безпечної поведінки на дорозі та вручили світловідбиваючі стрічки.


Упродовж заходу правоохоронці разом із дітьми провели підготовку до участі у Всеукраїнському змаганні шкіл з безпеки дорожнього руху Хештег-Марафон #SpeakUpUkraineLove30.


Працівники сектору поліцейської діяльності № 1 (смт Олександрівка) Кропивницького районного управління поліції також провели тематичний захід «Безпека дорожнього руху для дітей».


Профілактична робота з неповнолітніми триває.


За матеріалами управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області         

255Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: