Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 листопада 2020
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/11/26/na-kirovogradschini-potribni-ponad-20-likariv-iz-zagalnoi-gigieni.htm
новини, 26 листопада 2020

На Кіровоградщині потрібні понад 20 лікарів із загальної гігієни


З метою здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду (контролю) на території районів (міст) Кіровоградщини потрібні 21 лікар із загальної гігієни - повідомляє Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Зокрема, у Кропивницькому потрібні 3 фахівця для здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю за дотриманням санітарного законодавства (заробітна плата: 5000 грн); здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю вантажів, що переміщуються через митний кордон на території області (заробітна плата: 5000 грн); для здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю за дотриманням санітарного законодавства, показників вмісту шкідливих для здоров'я людини речовин та інгредієнтів у тютюнових виробах, які реалізуються на території області (заробітна плата: 5000 грн). За усіма вакансіями роботодавець не ставить вимог до стажу роботи, проте, кандидати на посади повинні вільно володіти державною мовою та вміти працювати з ПК.


З метою реалізації першочергових заходів щодо профілактики масових неінфекційних захворювань (отруєнь), радіаційних уражень людей, а також виникнення інфекційних хвороб, у т.ч. шляхом передачі яких є харчові продукти, на Петрівщині та Світловодщині потрібні по 2 лікаря із загальної гігієни (заробітна плата: 5000 грн).


По 1 лікареві на аналогічні посади потрібні у Благовіщенському, Вільшанському, Гайворонському, Голованівському, Долинському, Компаніївському,  Маловисківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Новоархангельському, Олександрійському, Олександрівському, Онуфріївському та  Устинівському районах Кіровоградщини. Заробітна плата за усіма вакансіями – 5000 грн.


Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.


                                           


259Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: