Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 серпня, 11:37
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/08/11/u-gaivoroni-bezrobitni-vchilisja-pratsjuvati-iz-suchasnimi-dzherelami-poshuku-roboti-foto-.htm
новини, 11 серпня, 11:37

У Гайвороні безробітні вчилися працювати із сучасними джерелами пошуку роботи (ФОТО)


Для того, аби розширити уявлення осіб, які шукають роботу про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, а також ознайомити з перевагами легальної зайнятості, Гайворонською районною філією обласного центру зайнятості проведено в онлайн-режимі майстер-клас з пошуку роботи «Крок за кроком».


У першу чергу, мова йшла про умови обслуговування клієнтів служби зайнятості у період карантину, з правами та обов'язками безробітних, а також умовами призначення та виплати допомоги по безробіттю.


Фахівчиня з питань зайнятості Людмила Кармаліцька зазначила, що починаючи пошук роботи необхідно визначитись та усвідомити: «Яку ж саме роботу я бажаю знайти? Чим би хотілося займатись?». Якщо визначилися, можна розпочинати пошук роботи, адже вміле планування забезпечить успіх. А від того, яку роботу шукати, залежать методи її пошуку.


Учасники онлайн-зустрічі отримали інформацію про сучасні джерела пошуку роботи, з перевагами та недоліками кожного джерела, які орієнтовані на допомогу у пошуку роботи. Особливу зацікавленість у безробітних викликала інформація про можливості інтернет-ресурсів державної служби зайнятості, які не тільки розраховані на швидкий пошук вакансій по всій Україні, а й допоможуть кожному користувачеві оцінити власні здібності та навички, розвинути їх або отримати ті, які необхідні для вдалого працевлаштування. 


Як зазначила Людмила Кармаліцька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості, цікавило слухачів й питання, пов'язане з шахрайськими діями на ринку праці. Було поінформовано про найпоширеніші схеми шахрайства у сфері пошуку роботи та як їх уникнути при працевлаштуванні. ознайомлено з перевагами легального працевлаштування.


На завершення заходу його учасники мали змогу ставити питання, на які отримали вичерпні відповіді від фахівця служби зайнятості.332Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: