Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 серпня, 11:41
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/08/11/na-kirovogradschini-zareestrovano-blizko-20-vakansii-z-dostavkoju-na-robotu-transportom-pidpriemstva.htm
новини, 11 серпня, 11:41

На Кіровоградщині зареєстровано близько 20 вакансій з доставкою на роботу транспортом підприємства


Станом на 11 серпня, у центрах зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 19 вакансій, у яких, серед умов соціальної сфери, роботодавці гарантують своїм працівникам доставку на роботу транспортом підприємства. Більшість вакансій належить до гірничодобувної промисловості України, повідомляє відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Серед районів, у яких зареєстровані такі вакансії, Маловисківський (18 вакансій) та  Новгородківський (1 вакансія) райони Кіровоградщини.


Підвезення працівників до робочого місця надається роботодавцями за такими вакансіями: інженер з охорони праці, машиніст дробильно-помельно-сортувальних механізмів, машиніст електровоза, гірник на геологічних роботах, гірник очисного забою, кріпильник. Заробітна плата, зареєстрована у вакансіях: від 11 989 до 17 707 грн. 


Якщо вас зацікавили зазначені вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.353Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: