Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 3 липня, 14:05
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/03/u-novoukraintsi-pidpriemets-otrimav-finansovu-pidtrimku-vid-derzhavi.htm
новини, 3 липня, 14:05

У Новоукраїнці підприємець отримав фінансову підтримку від держави


У період карантину переважна більшість фізичних осіб-підприємців, як і більшість роботодавців Кіровоградщини, були змушені зупинити свою діяльність або перейти на неповну потужність, що суттєво позначилося на тривалості робочого часу працівників та їхній оплаті праці - повідомляє Володимир Бокало, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Серед них і фізична особа-підприємець Шеремет О.В., основним видом діяльності якого є роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.


«На ветеринарні послуги та товари фармацевтичного спрямування у нашому районі є постійний попит, в цьому бізнесі немає сезонності. Ми постійно розвиваємо спектр послуг. У наявності широкий асортимент ветеринарних препаратів та обладнання, товарів для тварин, які можна придбати за доступними цінами. Усе це допомагає нам налагодити зі своїми клієнтами довгострокові партнерські відносини», – говорить підприємець Олександр В’ячеславович.


З початком карантину невеличкому підприємству, довелося скоротити тривалість робочого часу однієї із трьох торгівельних точок, і, як наслідок, були відсутні кошти на виплату, у повному обсязі, заробітної праці працівникам.


Коли підприємець дізнався, що держава надає фінансову підтримку ФОПівцям для покриття витрат на зарплату працівникам, він вирішив самостійно знайти цю інформацію у мережі Інтернет. Зі сторінок інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості підприємець дізнався, що дійсно існує державна програма надання допомоги по частковому безробіттю фізичним особам-підприємцям, які вимушено не працювали через карантин, тож вирішив діяти.


Шеремет О.В. зателефонував до Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості, де він отримав всю необхідну інформацію. Не витрачаючи даремно час, сформував необхідний пакет документів, і вже невдовзі отримав позитивне рішення на отримання зазначеної допомоги, а днями отримав і саме надходження коштів.


ака фінансова підтримка від держави дозволила підприємцю з 1 червня повністю відновити свою діяльність, а отже – забезпечити працівників робочими місцями та заробітною платою.


«Ця історія демонструє про те, що державна програма підтримки представників малого та середнього підприємництва дійсно працює. Основна мета служби зайнятості донести до кожного керівника інформацію про таку державну допомогу на період карантину. Для роботодавців ця допомога сприятиме збереженню робочих місць,  а надалі й відновленню бізнесу, а для служби зайнятості – зниженню рівня безробіття», – повідомляє директорка Новоукраїнської районної філії обласного центру зайнятості Тетяна Огородня.


Нагадаємо, що віднедавна допомога по частковому безробіттю на період карантину виплачується фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами.205Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: