Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 3 липня, 13:35
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2020/07/03/serednii-desantnii-korabel-jurii-olefirenko-otrimae-podarunki-vid-miskoi-vladi.htm
новини, 3 липня, 13:35

Середній десантний корабель “Юрій Олефіренко” отримає подарунки від міської влади


5 липня в нашій державі відзначається  День Військово-Морських Сил Збройних Сил України. З цієї нагоди, за дорученням міського голови Андрія Райковича, Міська рада міста Кропивницького від імені громади міста привітає особовий склад середнього десантного корабля “Юрій Олефіренко” - повідомляється на сайті МрмК.


Нагадаємо, що у 2015 році Указом Президента України десантний корабель "Кіровоград" перейменовано на честь командира 73-го Морського центру спеціального призначення, капітана 1-го рангу Юрія Олефіренка, який загинув під Маріуполем в зоні АТО.


- Командир СДК “Юрій Олефіренко” направив запрошення до міської ради та міського голови Андрія Райковича взяти участь в урочистостях з нагоди свята. Безумовно, наша делегація поїде з подарунками, - зазначив заступник міського голови Олександр Мосін.


В неділю, 5 липня, представники від міської ради прибудуть на корабель, щоб  привітати мужніх українських моряків.


З Кропивницького доставлять флотську форму від фабрики “Україна”, канцелярські товари, а також фірмовий святковий фуршет від місцевих товаровиробників.


Олександр Мосін від імені міської ради, міського голови Андрія Райковича та всієї громади міста привітав особовий склад десантного корабля “Юрій Олефіренко” зі святом та побажав мирної служби.200Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: