Дата: 26 лютого 2018
новини, 26 лютого 2018

Кропивницька «Зірка» U-19 зазнала першої поразки на Зимовому Кубку U-19

Кропивницька «Зірка» U-19 зазнала першої поразки на Зимовому Кубку U-19 і, на жаль, у фіналі. Наша команда поступилась одноліткам з полтавської «Ворскли» з рахунком 1:2.

Варто відзначити, що гра проходила на засніженому полі в дуже складних умовах. Хоча це не заважало «зірковим» у першому таймі володіти тотальною перевагою і створювати моменти біля воріт полтавчан. З хороших позицій не забивали Максим Крутін та Андрій Савіцький. Щоправда на 28-й хвилині після подачі від Станіслава Писарєва відзначився Максим Крутін – 0:1. Та розвинути перевагу, незважаючи на ще кілька моментів, «жовто-червоним» не вдалося.

А в другому таймі підопічні Андрія Горбаня пропустили на 57-й хвилині. Данило Сидоренко, вибиваючи м’яч з власного штрафного майданчика влучив у Дениса Галату, вивівши того віч-на-віч з голкіпером. Нападник цим подарунком скористався «сповна» – 1:1. А через дванадцять хвилин «Зірка» лишилась у меншості. Станіслав Писарєв грубо зіграв проти опонента, за що справедливо побачив перед собою «червоне» світло. «Ворскляни» одразу ж скористались більшістю. Після подачі з кутового відзначився Костянтин Котов.

На жаль, відігратися кропивничани не змогли, тож у підсумку поступились з рахунком 1:2 і стали срібними призерами Зимового кубку U-19. Аналізуючи цей поєдинок, наставник «зіркових» Андрій Горбань сказав, що прикро було поступитися в цьому матчі. Якби хлопці використали всі свої моменти ще в першому таймі, то зустріч могла б піти за зовсім іншим сценарієм. До того ж, утрутилась погода, і на снігові техніка «жовто-червоних» нівелювалася. Але серед позитиву є те, що команда добре підготувалась до сезону й зараз вийде на тижневий цикл тренувань перед першим офіційним матчем 2018 року проти однолітків з ФК «Олександрія».

«Ворскла» U-19 (Полтава) – «Зірка» U-19 (Кропивницький) - 2:1 (0:1).

24 лютого 2018 року (субота). Початок о 12:00. Щасливе. Стадіон НТЗ «Арсенал-Київ». 100 глядачів. -10 С. Зимовий кубок U-19.

Арбітр: Михайлюк Артем (Київ).

Асистенти арбітра: Скала Дмитро (Київ), Лікаренко Андрій (Київ).

«Ворскла» U-19: 12. Солобчук Костянтин, 4. Пилипенко Віктор, 20. Юрченко Ілля, 17. Корякін Павло, 3. Мамросенко Іван, 8. Котов Костянтин, 5. Білий Артем, 2. Товстий Максим, 11. Дудка Микита, 7. Кожевніков Олександр (10. Миріпа Данило, 85), 19. Галата Денис (9. Мосійчук Назар, 78). Запасні: 1. Гумметов Давид, 13. Сідор Денис, 15. Зоря Роман, 18. Мамро Дмитро, 6. Волошко Богдан. Старший тренер: Мандрієвський Вадим.

«Зірка» U-19: 30. Степанцов Богда, 86. Ходорченко Микита (47. Коноваленко Максим, 85), 54. Широков Дмитро, 46. Сидоренко Данило, 90. Прадунець Вадим (75. Поздняков Євген, 42), 49. Хруленко Олександр (к/к), 63. Павлюк Кирило, 80. Крутін Максим (71. Лев Артем, 65), 59. Савіцький Андрій (56. Ромашев Денис, 78), 83. Фальковський Данило (35. Лопушенко Ігор, 42), 48. Писарєв Станіслав. Запасні: 88. Сидоренко Ярослав, 69. Сурженко Максим.

Голи: 0:1, Крутін Максим (28); 1:1, Галата Денис (57); 2:1, Котов Костянтин (72).

Попередження: Крутін Максим (10), Кожевніков Олександр (20), Савіцький Андрій (40), Хруленко Олександр (45), Лев Артем (71).

Вилучення: Писарєв Станіслав (69, пряма червона картка).