Протягом 2017 року юридичною службою органів ДФС Кіровоградської області здійснювалось супроводження 1747 справ різних категорій (з урахуванням позовів минулих років) на загальну суму майже 4 млрд гривень, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.
За результатами їх розгляду повністю або частково на користь органів ГУ ДФС у Кіровоградській області винесено 265 рішень на суму 465,7 млн грн, що становить більше 80 відсотків від загальної кількості винесених рішень та більше 70 відсотків від їх загальної суми.
Серед адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Кіровоградської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень. Так, за 12 місяців 2017 року судами розглянуто 97 таких справ на 316,7 млн грн, з яких на користь органів ДФС - 47 справ на суму 159,2 млн гривень, що складає більше 50 відсотків.