Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 січня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/01/19/na-kirovogradschini-rjatuvalniki-prodovzhujut-vizvoljati-avtomobili-zi-snigovogo-polonu-foto-.htm
новини, 19 січня 2018

На Кіровоградщині рятувальники продовжують визволяти автомобілі зі снігового полону (ФОТО)


Протягом доби, що минула, рятувальники Кіровоградської області продовжували допомагати водіям на складних ділянках дороги у Благовіщенському, Гайворонському, Голованівському, Добровеличківському та Новоархангельському районах - повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.


З метою ліквідації наслідків погіршення погодних умов підрозділи Управління ДСНС України в Кіровоградській області протягом зазначеного періоду залучались 22рази, з них:


- 19 разів на вилучення автомобілів із ускладнених ділянок доріг, вилучено 197 одиниць техніки, з них: 73 вантажних автомобіля, 5 автобусів, 2 карети швидкої медичної допомоги та 117 легкових автомобілів;


- 3 рази для надання допомоги по транспортуванню хворих (2 вагітних та 1 хворого в Голованівському р-ні).


18.01.2018 залучено шляхопрокладач БАТ-2 (бульдозер на армійському тягачі) для розчищення автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький (від кордону з Черкаською областю до м. Умань) та М-05 Київ-Одеса (на території Черкаської та Кіровоградської областей).


18.01.2018 організовано роботу мобільного пункту обігріву на території Благовіщенського району (автошлях Київ-Одеса, біля с. В. Трояни).


Шановні громадяни! Служба порятунку звертається до водіїв автотранспортних засобів: не ігноруйте попередження синоптиків і не вирушайте в дорогу за несприятливих погодних умов без особливої потреби. Бережіть себе!


                    

3009Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: