У середу, 29 листопада о 13:00 в Прес-клубі м. Кропивницький (вул. Соборна, 1а, тЦ "Копілка", 3-й поверх, вхід з боку готелю «Турист») відбудеться прес-конференція представників ГО «ФЛОРА». Під час якої учасники розкажуть про важливість використання ліцензійного програмного забезпечення та дотримання авторських прав саме. Також в рамках заходу пройде презентація мобільного додатку «Захист онлайн контенту в Україні».
Україна, як і торік, залишається у списку PriorityWatchList, за даними щорічного звіту Офіс Торгового представництва США. Ці дані, зокрема, впливають на рішення щодо торгових санкцій для країн зі слабким рівнем захисту прав інтелектуальної власності.
В Україні необізнані користувачі регулярно відвідують веб-сайти, що надають доступ до так званого «піратського контенту». Часто ці користувачі не знають, що вони порушують міжнародні закони і не знають про ризики, пов'язані з незаконним використанням цих даних. Ці користувачі, завантажуючи безкоштовний контент, навіть не замислюються, що вони своїми діями наносять шкоду не тільки авторській праці, а й наражаються на небезпеку у вигляді потенційних штрафів і кримінальної відповідальності, ризики небезпеки від шкідливих програм і вірусів, які завантажуються разом з неліцензійним контентом, а також не розуміють репутаційних ризиків як особистих, так і в цілому для країни, а це потенційні торгові санкції щодо України та її ІТ- індустрії.
Учасники та спікери:
Людмила Шестакова – виконавчий директор ГО «ФЛОРА»
Євген Гурницький – юрист громадської приймальні УГСПЛ
Захід пройде в рамках реалізації проекту в рамках проекту "DevelopingRespectforIntellectualPropertyRightsProtectioninUkraine" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / SupportedbytheDemocracyGrantsProgramofthe U.S. EmbassyinUkraine. Theviewsoftheauthorsdonotnecessarilyreflecttheofficialpositionofthe U.S. Government.