Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 28 листопада 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/11/28/kirovogradska-miska-rada-dekomunizuvalas-prote-vidmovilasja-buti-kropivnitskoju-i-zalishilasja-prosto-miskoju-radoju.htm
новини, 28 листопада 2017

Кіровоградська міська рада декомунізувалась, проте відмовилася бути Кропивницькою і залишилася просто міською радою



Як вже повідомляв сайт «Кіровоград24» вчора відбулося чергове засідання сесії Кіровоградської міської ради. Під час його проведення громадські активісти заблокували трибуну з вимогою негайно пойменувати кіровоградську міську раду щоб позбутися в назві виконавчого органу прізвища Сергія Кірова. Який був одним з організаторів голодомору 1932-1933 років.


Після тривалих консультацій керівників фракцій на голосування було поставлено три варіанти перейменування ради: Кропивницька міська рада (пропозиція ВО «Свобода»), Центральноукраїнська міська рада м. Кропивницького (пропозиція БПП «Солідарність») та Міська рада м. Кропивницького (пропозиція міського голови Райковича та БПП «Солідарність»).


Під час голосування всі пропозиції отримали відповідно 16, 4 та 26 голосів. Тобто Кіровоградська міська рада своїм рішенням виконала Закон України «Про декомунізацію» і позбулась прізвища Кірова. Тож відповідно до прийнятого рішення найвищій орган місцевого самоврядування в обласному центрі тепер називатиметься: Міська рада м. Кропивницького.


3486Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: