Автор:
Дата: 13 вересня 2017
новини, 13 вересня 2017

Кропивничанин став чемпіоном України з водо-моторного спорту (ФОТО)

Із 07 по 11 вересня  у Чорноморську Одеської області проходив завершальний етап чемпіонату України та змагання на Кубок України з водно-моторного спорту. Престижні змагання зібрали понад 40 учасників із десяти областей України, повідомляється на сайті міської ради.

Кропивницький спортсмен Валерій Бобов завоював звання чемпіона України у змаганні суден із об’ємом 1500 кубічних сантиметрів (клас R-1500) та став володарем Кубку України.

Завдяки майстерності Валерія Бобова, якому цього року виповнилося 75-років, Кіровоградська область за підсумками всіх етапів чемпіонату України 2017 року в серії перегонів у класах глісерів у загальнокомандному заліку посіла друге місце серед усіх регіонів України.