Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 серпня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/08/26/na-kirovogradschini-pobuduvali-potuzhnu-sonjachnu-elektrostantsiju.htm
новини, 26 серпня 2017

На Кіровоградщині побудували потужну сонячну електростанцію


Сонячна фотоелектрична станція, яка може вдень повністю забезпечити енергією весь Новоархангельський район, розпочала роботу у селі Камянече. Будівництво станції, на яке витратили півтора роки та 70 мільйонів гривень, ініціював свого часу директор ТОВ «Агрофірма Авангард ЛТД». Усі витрати взяло на себе підприємство.


Про це повідомили Олександрійські новини з посиланням Кіровоградську ОДА.


Площа сонячної станції, яку побудували на місці зруйнованої раніше лікарні, становить близько 5 гектарів. Загальна площа об’єкту перевищує 2 мегавата, чого вистачить для забезпечення 100% потреб району у денний час.


Станція також забезпечить до десяти нових робочих місць.


Загалом на території Кіровоградської області вже збудовано 17 промислових сонячних електростанцій. А всього в Україні їх понад 180.


2180Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: