Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 серпня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/08/22/u-kropivnitskomu-vshanuvali-pam-jat-pravoohorontsiv-jaki-zaginuli-pri-vikonanni-sluzhbovih-obov-jazkiv-foto-.htm
новини, 22 серпня 2017

У Кропивницькому вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків (ФОТО)


Сьогодні, 22 серпня, в Нацполіції Кіровоградщини відбулися відповідні заходи за участі очільника обласного главку Сергія Кондрашенка, представників керівництва міста, правоохоронних відомств, духовенства, а також рідних загиблих, працівників поліції та військовослужбовців Нацгвардії України, повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.


Світлу пам’ять правоохоронців, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину і свій народ, присутні вшанували хвилиною мовчання. 


Керівник поліції області Сергій Кондрашенко звернувся до родин, які втратили найрідніших, та запевнив, що вони завжди можуть розраховувати на допомогу з боку відомства.


«Від усього колективу хочу вклонитися батькам, дружинам та дітям наших загиблих колег за неймовірну мужність і сили, які їм довелося у собі знайти, аби пережити трагедію. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку», - зазначив Сергій Григорович.


Під час заходів Єпископ Кропивницький та Голованівський Марк відслужив молебень.


Цього ж дня працівники поліції на знак шани загиблим Героям поклали квіти до пам’ятного знаку Бійцям правопорядку. 


             



2132Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: