Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 лютого 2017
новини, 13 лютого 2017

Спортсменка з Кіровоградщини Софія Шевченко завоювала шість нагород на чемпіонаті України

4-9 лютого у Львові відбувся зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) із олімпійських номерів програми - повідомляє Віктор Слюсаренко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА.

Участь у цих змагання взяли спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Софія Шевченко здобула аж шість нагород. Вона серед дівчат виграла гонку переслідування, скретч та скретч з проміжними фінішами. Софія також була срібною призеркою чемпіонату у командному спринті та кейріні і завоювала «бронзу» у гонці від 500 метрів. Олександр Шевченко серед чоловіків здобув бронзову нагороду у командній гонці переслідування.