Дата: 27 грудня 2016
новини, 27 грудня 2016

Працівники поліції охорони Кіровоградщини вибороли «бронзу» у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу (ФОТО)

Змагання серед територіальних підрозділів відбулися у місті Київ. На турнір з’їхалися спортивні команди з більшості областей України, аби визначити серед гравців найсильніших. У напруженій боротьбі поліцейським Кропивницького вдалося увійти до трійки переможців.

За матеріалами Управління поліції охорони в Кіровоградській області, підготовка до відповідальної гри тривала кілька місяців. Аби показати гарний результат на футбольному полі, команда поліції охорони області доклала максимум зусиль і врешті стала бронзовим призером.

Кубки та медалі правоохоронці отримали особисто з рук керівника Департаменту поліції охорони Сергія Будника.